Kurs z „małych ustaw” do I etapu konkursu na aplikację uzupełniającą sędziowską 2025

Kurs z „małych ustaw” do I etapu konkursu na aplikację uzupełniającą sędziowską 2025

Od siedmiu lat tworzymy dla Was publikacje i materiały na egzaminy wstępne na aplikacje. Chcemy przekazać Wam nasze doświadczenia podczas szkolenia, które ma na celu omówienie tzw. „małych ustaw”, zwrócenie uwagi na te zagadnienia, których najczęściej dotyczą pytania egzaminacyjne, omówienie statystyk, wskazówek i porad egzaminacyjnych oraz przeprowadzenie egzaminu próbnego – sprawdzenie Waszej wiedzy i umiejętności!

Co wyróżnia szkolenie z „małych ustaw” od Ius Vitae?

Precyzyjnie dobrane treści

Na szkoleniu będą omawiane najważniejsze zagadnienia i przepisy, które najczęściej pojawiały się na egzaminach z ubiegłych lat.

Małe grupy

Kameralna atmosfera sprzyja przyswajaniu wiedzy i pozwala na zadawanie pytań prowadzącemu.

Nagranie wideo

Nagranie szkolenia będzie dostępne aż do dnia egzaminu – każdy uczestnik otrzyma indywidualny link. Dzięki temu możesz powtórzyć materiały ze szkolenia w dowolnym miejscu i czasie.

Ustawoteka i testy online

Obok dostępu do testów online od Ius Vitae, otrzymasz także dostęp do Ustawoteki – bazy aktów prawnych czytanych przez profesjonalnych lektorów. Głos prawdziwego lektora jest lepiej przyswajalny, niż nagrania wygenerowane przez syntezator mowy. Ustawoteka jest jedynym takim produktem na rynku.

Skondensowana forma

Szkolenie stanowi użyteczną powtórkę i utrwalenie wiedzy przed egzaminem, bez zbędnego „lania wody”.

Praktyczne podejście

Wskazanie najskuteczniejszych metod rozwiązywania testów oraz konstrukcji podchwytliwych pytańWiele wskazówek i porad egzaminacyjnych. Podczas zajęć będą się odbywały ćwiczenia w formie testów, poprawiające zapamiętywanie.

Sprawdź się

Na platformie testy.iusvitae.pl odbędzie się egzamin próbny – symulacja egzaminu wstępnego, obejmująca 150 pytań i trwająca 150 minut. Dzięki temu sprawdzisz swoje umiejętności i dowiesz się, czego możesz się spodziewać na egzaminie.

Przy zakupie szkolenia otrzymasz za darmo...

Nasi wykładowcy to profesjonaliści

Nasi prelegenci mają znaczące doświadczenie zawodowe i dydaktyczne – wyróżniają ich prostota przekazu oraz praktyczne podejście. To szkolenie poprowadzi:

Wojciech Bednarczyk – od 7 lat tworzy publikacje i materiały przygotowujące do egzaminów wstępnych na aplikacje. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Radca prawny; prowadzi indywidualną praktykę od 2016 r. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej, dziale podatkowym fuzji i przejęć KPMG oraz w Sądzie Rejonowym dla Warszawy – Pragi Północ. Regularnie prowadzi szkolenia i konferencje organizowane przez wydawnictwo Ius Vitae – w tym szkolenia do egzaminów wstępnych na aplikacje radcowską i adwokacką oraz sędziowską i prokuratorską.

Harmonogram

Szkolenie odbędzie się w 5 i 6 kwietnia 2025 r. w godzinach od 9:00 do 16:30, w czterech blokach po 1 godz. 30 min. Przewidujemy dwie przerwy 15-minutowe i jedną godzinną przerwę obiadową.

Informacje praktyczne

Cena szkolenia to tylko 499 zł brutto! Rejestracji i płatności należy dokonać za pośrednictwem platformy szkolenia.iusvitae.pl. Szkolenie odbędzie się online za pośrednictwem platformy Clickmeeting.

Istnieje możliwość płatności ratalnej.

W czym jeszcze możemy pomóc?

Doskonałym uzupełnieniem szkolenia i skryptu z aktów prawnych są pozostałe publikacje przeznaczone dla kandydatów na aplikację uzupełniającą sędziowską. Możesz się z nimi zapoznać w naszym sklepie.

Akty prawne

Akty prawne z zaznaczonymi fragmentami będącymi podstawą pytań egzaminacyjnych i z podkreśleniami odpowiedzi.

Testy

Zbiór testów na egzamin wstępny ze wszystkich aktów z najnowszego wykazu.

Skrypt

Opracowanie wszystkich aktów prawnych z najnowszego wykazu, przygotowane na podstawie szczegółowej analizy danych z lat 2020-2024.

Planer

Planer nauki do egzaminu wstępnego na aplikacje uzupełniającą sędziowską. Harmonogram nauki, porady, motywacja, statystyki.

Nie jesteś zapisany na to szkolenie
Nie dokonałeś zakupu tego szkolenia

Art. 4[1] kpc

Z uprawnienia przewidzianego w przepisach postępowania stronom i uczestnikom postępowania nie wolno czynić użytku niezgodnego z celem, dla którego je ustanowiono (nadużycie prawa procesowego).